Intézze ügyeit elektronikusan! Segítség az elektronikus ügyintézés használatához
Elektronikus ügyintézés Kisdombegyház Község Önkormányzatánál

Gyermeknap 2015.05.30.

2015. május 30-án került megrendezésre községünkben a gyermeknap. A délelőtt folyamán sok játékos vetélkedő került megrendezésre: zsákban futás, talicska tolás, aszfalt rajz, stb. Délben megvendégeltük a gyerekeket egy ebédre, amelyet a Kisdombegyházi Polgárőrség támogatásával készítettünk el. Ebéd után palacsinta volt a desszert, amelyet a szülők sütöttek. Minden gyermek kapott egy szerény ajándékot. Köszönet a támogatóknak: Szabó Ibolya, Eke Tamás János, Marosán Péter, Zámbori László. Valamint köszönet azoknak, akik munkájukkal ilyen emlékezetessé tették ezt a napot.

A gyereknapon készült fotók megnézhetők itt: http://kepek.kisdombegyhaz.hu/thumbnails.php?album=19
kdhaz